רשת של מומחים אשר עונים
על כל צרכי העסק שלך

לבנות את העסק שלך ברשת – רשתות חברתיות, אתרי אינטרנט ואפליקציות לסמארטפון  

לחשוף את העסק שלך לקהל יעד המתאים

לנהל את הלקוחות שלך דרך ממשק ידידותי אשר עוצב ספציפית לעסק שלך. .    

help business for 10 years

הגדל את הכנסות העסק שלך

היעזר במומחיות ונסיון או בי טי בכדי להגדיל את הכנסות העסק שלך דרך חשיפת העסק ללקוחות חדשים.

היעזר ב מומחיות וניסיון או בי טי בכדי להגדיל את הכנסות העסק שלך דרך חשיפת העסק ללקוחות חדשים


ממוקד & אטרקטיבי

תתמקד בקהל היעד המתאים לעסק שלך דרך הצעות אטרקטיביות. להיחשף ליותר אנשים ותגדיל את ההכנסות שלך לעוד צעד של צמיחה עסקית.

בלי בזבוז מיותר של כסף

היעזר באסטרטגים, מומחים, מפתחים ומשווקים של או בי טי כדי לבנות את הקמפיין שלך בלי טעויות או פספוסים. תחסוך את הכסף שלך ותשקיע אותו בצורה הנכונה מהרגע הראשון.

מעקב & בצע

תעקוב אחרי הקמפיין שלך משלבי הייצור, העיצוב ועד החשיפה והשיווק, תשתף אותנו ברעיונות שלך, תתקן ועוד. בנוסף, תעקוב אחרי ביצועי הקמפיין כשהוא בענן.

פשוט להיות קיים ברשת האונליין ולנהל את הלקוחות מהענן

פיתוח דפי נחיתה למבקרים שנחתו אחרי שהקליקו על המודעה שפרסמת

70,000+
לקוחות מרוצים

דוגמנים, דוגמניות, שחקנים, סטארט-אפ,עורכי-דין,רואי-חשבון,מרפאות,ספרים, עסקים קטנים ובינוניים מתחומי ביגוד, קוסמטיקה,בידור, ספורט,חינוך,פיננסי ועוד. אנחנו מומחים לעבוד איתך אחד על אחד ולספק לך שירות ברמה הגבוהה ביותר.

*הנחות ללקוחות חדשים

קבל מעבר

אנו מתחייבים לספק את הפתרונות הכי יעילים שיכול לקבל בעולם האונליין, כך שתוכל להיות מפוקס במה שאתה עושה הכי טוב – דואג לצרכי הלקוחות שלך!

תן לנו לעבוד בשבילך

לצורך הגנה על המידע שלך אנו מעסיקים מנהלים אך ורק מן המניין , לצורך הגנה על המידע שלך אנו מעסיקים מנהלים אך ורק מן המניין .

photo editing services workflow

מה עושה את ההבדל?

בעידן שלנו היום, מלא פירמות מתעסקות בפתרונות טכנולוגיים וכלים אונליין לעסקים. אף אחת מהן מספקת פיתוח טכנולוגי, שיווק דיגיטלי וכלים ניהוליים ביחד. השילוב הזה מאפשר למומחים שלנו להבין את העסק שלך כמו שרציתי אפילו יותר טוב. רשת המומחים שלנו באה לכסות רוב הצדדים הנחרצים לעסק שלך – פיתוח טכנולוגי, שיווק דיגיטלי, וכלים ניהוליים. מחלקת הפיתוח הטכנולוגי מכילה מפתחים ברמת פרונט-אנד בק-אנד. בנוסף מומחים לשם פיתוח אפליקציות אשר מתאימות לפלטפורמות של אפל ואנדרואיד.

במקביל מחלקת השיווק הדיגיטלי מכילה מומחים בנושא רשתות חברתיות, קידום אורגני, ניהול קמפיינים ממונים בכל הפלטפורמות הנחרצות לקהל היעד שלך, ניהול קמפיינים דרך דואר אלקטרוני, אסטרטגיים לרמפיניים, מעצבים גרפיים, יוצרי תוכן ורעיונות, ועוד תפקידים אשר לא תרגיש אותם אך הם בהחלט חשובים לביצוע המטרות של העסק שלך.

אחת התכונות אשר המייחדות אותנו, מומחים ואסטרטגים אשר עסקו בניהול בתחומים שונים, אלו הם האנשים הכי מתאימים להיות החיבור בין הפילוסופיה של העסק שלך לבין הפתחים והמשווקים שלנו.

החזון של או בי טי זה להגיע דווקא לעסקים קטנים ובינוניים. המערכות שלנו מתבססות על אלגוריתמים שיעשו העבודה של המומחים קלה ומקצועית לשם אספקת השירות הכי טוב עם המחיר הכי מקובל. או בי טי באה לעשות מהפכה בעולם הדיגיטלי והכחיש את הסטיגמה "שיווק – זה הרבה כסף" אשר גורמת לרוב העסקים לוותר על החלום הגדול.

האמונה שלנו שעסקים רווחיים יכולים להגדיל את ההכנסות שלהם דרך התקציב המתאים לעסק שלהם. כל מה שאנחנו צריכים זה לבטל את החסם כניסה לשיווק הדיגיטלי. למשל, אתה יכול לחשוף את העסק שלך לאלפי אנשים תמורת עשרות דולרים. שיווק, במיוחד שיווק דיגיטלי, נהיה צורך בסיסי לצמיחה של כל עסק. יותר חשוב שיווק דיגיטלי נהיה הכרחי לקיום העסק ושמירה על המצב שלו. או בי טי זה תמיד השער שלך בלי להכביד על העסק.